Про компанію

Про компанію


Про компанію Красилівський машинобудівний завод - потужне підприємство машинобудівної галузі України. За тривалий час в історії заводу були і злети, і падіння: під час Великої Вітчизняної війни він був повністю зруйнований і лише силами колективу виробництво було відновлено. З кожним роком темпи зростання потужностей підприємства збільшуються, зростає обсяг виробництва.
Історія Красилівського машинобудівного заводу веде відлік з відкриття невеликої майстерні по ремонту сільськогосподарського інвентарю в 1932 році. До початку Великої Вітчизняної війни в майстерні нараховувалося 10 верстатів, 32 силових двигуни з генератором, які були розташовані на площі в 110 м2. Колектив працюючих складався з 50-ти осіб, обсяг виробництва за рік становив: капремонт автотранспортних двигунів - 150 шт., Ремонт автомашин - 20 шт.
У період з 1952 по 1963 роки - відбулася перша реконструкція. Побудовано нові цехи загальною площею 5000 м2: складальний, механічний цех металоконструкції, киснева станція, електростанція. Реконструйовано ливарний цех, інструментальний ділянка і ділянка відділу головного механіка.

1957 рік - Красилівський ремонтно-механічні майстерні були реорганізовані в Ремонтно-механічний завод.

1958 рік - внесено зміну в назву. Ремонтно-механічний завод перейменовано в Машинобудівний завод.

1962 рік - введена в експлуатацію залізнична колія. У 1961-62 р.р. завод брав кубинських робітників, які отримували спеціальність електрозварник.

1964-1970 роки - відбулася друга реконструкція заводу. Побудований головний корпус, енергетичний блок та інші об'єкти. Внаслідок цього виробничі площі заводу складають 17000 м2. З цього часу завод спеціалізується на виробництві навантажувачів. Моделі навантажувачів ТЛ-3А і ТЛ-5 отримали дипломи на Всесоюзній і Республіканській виставках досягнень народного господарства. У 1967 році розпочато серійне виготовлення автоцистерн для перевезення спирту АЦД-3, 7; автоцистерн для перевезення живої риби АЦПТ-2, 8; технологічного обладнання для заводів, що виготовляють бавовняне масло; ємностей для зберігання молока В2-ОМВ-2, 5; печей для випалювання вапна місткістю 100м3.

1975-відбулася третя реконструкція заводу. Побудований цех з німецьким обладнанням.

1976 рік - завод входить до складу Всесоюзне виробниче об'єднання "Союзпіщемаш" Міністерства легкого і харчового машинобудування.

1980 рік - виготовлені в експортному виконанні 95 шт. тракторних навантажувачів ТЛ-3А, упроваджено мийно-сушильний агрегат для очищення гідросистеми тракторних навантажувачів ПТС та інше.

1982 рік - розпочато серійне виробництво обтіральной машини Ті-кп24. Чисельність працюючих - 1688 чоловік, фонд оплати праці - 3,5 млн. руб ..

1986 рік - створено Красилівське виробниче об'єднання "Харчомаш", до складу якого входить Ізяславський завод "Харчомаш".
Про компанію
1987 рік - Красилівське виробниче об'єднання "Харчомаш" переходить у підпорядкування Міністерства загального машинобудування (МЗМ).

У 1988 році - Красилівське виробниче об'єднання "Харчомаш" є комплексним машинобудівним підприємством з наступними цехами: механічний, складальний, заготівельний, ділянка товарів народного споживання, кисневої станції, інструментальний ділянка, РСЦ, ділянку нестандартного обладнання. Чисельність працівників зросла до 2666 осіб.
У 1992 році - Красилівське виробниче об'єднання "Харчомаш" передається в підпорядкування Міністерства машинобудування військово-промислового комплексу і конверсії України.

У липні 1993 року підприємство виходить з об'єднання й існує як Красилівський машинобудівний завод.

1995 рік - згідно наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України Хмельницької області створено ВАТ "Красилівський машинобудівний завод".

2005 рік - на базі дочірнього підприємства заводу «Хіммаш» спільно з «Petrometal» (Португалія) створено ТОВ «Петрометал-Красилів».

2005 рік - зі складу заводу відокремлено ЗАТ «Красілівагромаш».

2006 рік - впроваджена система якості опалювальної техніки відповідно до вимог ISO 9001-2001.

2006 рік - запуск конвеєра по зборці побутових опалювальних котлів.

2006 рік - перемога у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України».

2006 рік - зі складу заводу відокремлено ТОВ «Завод АТОНМАШ».

Інновації на ВАТ «КМЗ»

Інноваційність для Красилівського машинобудівного заводу - це постійний пошук шляхів розвитку та оновлення. Проте - це не еволюція в розвитку заводу, а революція - стрибок, прорив. У своїй роботі ми прагнемо створювати і застосовувати новітні технології, які дозволяють отримати значні конкурентні переваги. Ми постійно працюємо над розробками продуктів, що не мають аналогів і відкриваємо нові ринки збуту, впроваджуємо провідні технології управління, які сприяють оптимізації використання ресурсів. Ми побудували ефективну виробничу логістику та постійно працюємо над вдосконаленням логістики поставок. Сучасна організація системи мотивації персоналу є показником стабільної роботи фахівців та високої ефективності праці. Ми використовуємо у своїй роботі передові маркетингові технології та політику відкритості перед суспільством.

У пошуку, розробці та втіленні інновацій на ВАТ «Красилівський машинобудівний завод» беруть участь керівники всіх рівнів - від членів Наглядової ради до бригадирів в цехах.
Підприємства